V hodině přírodovědy se žáci 4. B věnovali první pomoci, která je velmi důležitým tématem.
Děti si mohly vyzkoušet, jak správně reagovat v situacích, kdy je potřeba rychle a správně pomoci druhému.
K dispozici měly figurínu pro nácvik resuscitace, na které si prakticky zkoušely masáž srdce a postup při poskytování první pomoci. Seznámily se také s tím, jak ošetřit ránu s cizím tělesem, správně použít obvaz a zastavit krvácení.
Celá hodina probíhala ve velmi příjemné atmosféře, děti pracovaly se zájmem, aktivně se zapojovaly a odnesly si nové poznatky a praktické zkušenosti.

Tvorba webu Asimary × La Potique