V úterý 23. června 2026 se uskutečnilo slavnostní rozloučení žáků 9. ročníku s vedením školy a učiteli, kteří je během let na základní škole provázeli jejich školní cestou.
Deváťáci si pro tuto příležitost připravili milý a nápaditý program, kterým poděkovali svým učitelům za jejich trpělivost, podporu a předané znalosti. Během setkání zavzpomínali na společně prožité chvíle, školní akce, úspěchy i zážitky. Celou akcí se nesla velmi příjemná a přátelská atmosféra. Nechyběly úsměvy, smích ani dojemné okamžiky, při kterých si mnozí uvědomili, jak rychle společné roky utekly.
Žákům 9. ročníku přejeme mnoho úspěchů na jejich další životní i studijní cestě. Ať si z naší školy odnášejí nejen získané vědomosti, ale také krásné vzpomínky, nová přátelství a zkušenosti, na které budou rádi vzpomínat.
Přejeme našim absolventům šťastný vstup do nové životní etapy a mnoho štěstí na jejich další cestě.

Tvorba webu Asimary × La Potique